Mobilní fasádní studio společnosti Sto

Poradenství

Kvalita zateplovacích systémů Sto není dána pouze kvalitními výrobky, které spolu tvoří dokonale sladěný celek. Naše bohaté zkušenosti se zateplováním nám umožňují nabídnout vám velké množství služeb, které oceníte v průběhu celého procesu zateplení domu. Protože nám záleží na tom, abyste se ve svém domě cítili pohodlně.

Se zateplením od Sto zároveň získáte:

 1. Odborné poradenství zdarma

  Naši specialisté vám poskytnou odborné konzultace, při kterých vám pomohou s návrhem fasády a připraví pro Vás nejvhodnější návrh zateplení přímo na míru Vašeho domu.

 2. Individuální přístup

  Ke každému projektu přistupujeme individuálně, protože každý dům je unikátní a žádá si konkrétní řešení ať už s ohledem na umístění, okolní prostředí či samotnou konstrukci stavby. Detaily ve výsledku hrají zásadní roli, proto jim při návrhu řešení naši specialisté věnují velkou pozornost.

 3. Termovizní měření zdarma

  Provedeme měření teplotních ztrát pomocí termovize. Získáte tak kompletní představu o tom v jakém stavu je fasáda Vašeho domu a zda má nějaká slabá místa.

 4. Doprava materiálu přímo na stavbu

  Nemusíte pracně shánět potřebný materiál od různých dodavatelů. Zateplovací systémy Sto vám dodáme přímo až na místo stavby kompletně včetně izolantů.

 5. Stavební dohled

 6. Stavební dohled při realizaci

  Naši technici dohlédnou, že se s materiály pracuje správně dle technologického postupu, dohlédnou také na správnou realizaci kritických detailů, což bývá mnohdy nejzásadnějším prvkem celého procesu.

 7. Vizualizace fasády domu

  Díky programu ColorStudio máte možnost dopředu vidět, jak bude fasáda Vašeho domu po zateplení vypadat.

Mám zájem o poradenství a servis
KONTAKTUJTE MĚ
close slider