Mobilní fasádní studio společnosti Sto

StoTherm Classic je více než 50 let praxí ověřený kontaktní zateplovací systém, který je kontinuálně v čase stále zdokonalován. Jeden z nejúspěšnějších kontaktních zateplovacích systémů nabízí i objektům v našich městech a obcích jistotu a dlouholetou životnost, kterou dokládá více než 120 mil. m2 referenčních ploch.

Pozice nejúspěšnějšího fasádního systému na světě je výsledkem dokonalého sladění všech složek. K této skutečnosti mu bezpochyby dopomohly vynikající vlastnosti, ale také jeho snadné a bezproblémové zpracování. Za 50 let se navíc díky zázemí koncernu Sto, který patří mezi největší celosvětové dodavatele fasádních zateplovacích systémů, vyvinul v produkt, který nad konkurencí vítězí i mimořádně vysokou spolehlivostí. Jeho počet reklamací se i přes výše uvedená čísla o objemu ploch a délce působení na světových trzích pohybuje dlouhodobě kolem nuly!

Co dělá tento systém tak unikátní?

StoTherm Classic samozřejmě snižuje tepelné ztráty, vytváří vysoce odolnou ochranu vůči dešti a povětrnostním vlivům, díky mikrokapslím ve vrchních omítkách je odolný vůči mikroorganismům, zapříčiňujícím vznik řas a plísní na fasádě. Meze se nekladou ani v barevnosti, 800 barevných odstínů vzorníku StoColor Systém je více než dostačujícím základem k výběru vámi preferované barevné varianty.

Přesvědčte se o odolnosti systému StoTherm Classic vůči povětrnostním vlivům v krátkém ilustračním videu.
  • výrazně snižuje tepelné ztráty a vytváří vysoce odolnou ochranu proti dešti a povětrnostním vlivům.
  • vysokou odolnost proti vzniku trhlin a proti mechanickému zatížení poskytuje celému systému bezcementová armovací hmota StoArmat Classic plus s vynikající schopností přebírat pnutí.
  • s konečnou povrchovou úpravou Stolit nebo StoSilco je systém odolný proti mikroorganismům a plísním.
  • díky omítce Stolit X-black výborně zvládne i tmavé fasádní odstíny.
  • zkouška pevnosti v ohybu dokazuje až 10krát vyšší elastičnost a odolnost systému StoTherm Classic proti tvorbě trhlin ve srovnání s minerálními systémy. Mimořádně vysoká je i mechanická odolnost celého systému.

Zkouška pevnosti v ohybu.
  • bezcementové systémové složky, připravené k použití, zajišťují snadné zpracování a aplikaci.
  • meze se nekladou ani v barevnosti, 800 barevných odstínů vzorníku StoColor Systém je více než dostačujícím základem k výběru Vámi preferované barevné varianty.
  • široké jsou také možnosti finálního vzhledu, StoDeco profily, bosáže, plošné lícovky a další prvky umožňují originální design a současné spolehlivé a vysoce odolné řešení.

V kombinaci s omítkou Stolit X-black představuje systém StoTherm Classic prémiové řešení pro tmavé fasádní odstíny

Organický kontaktní zateplovací systém je nyní konečně kompatibilní s intenzivními tmavými barvami: stačí jednoduše použít omítku Stolit X-black a nemusíte měnit izolační materiál či natírat fasádu speciální nátěrem. Více než 120 milionů čtverečních metrů referenčních ploch je důkazem, že
tmavá fasáda systému StoTherm Classic® zůstane ve vynikající kondici po technické i vzhledové stránce i po mnoha letech.

V případě zájmu o zateplení Vašeho rodinného domu, prosím využijte náš poptávkový formulář a my Vás budeme v nejbližším možném termínu kontaktovat.