Mobilní fasádní studio společnosti Sto

Zateplovací realizační firma

Vybrat kvalitní certifikovaný zateplovací systém pro Váš rodinný dům je pouze první krok k úspoře nákladů na vytápění a komfortnímu bydlení v budoucnu. Abyste kvalitu zateplení opravdu ocenili, je nutné si vybrat spolehlivou realizační firmu se zkušenostmi, které může doložit. V opačném případě se Vám Vaše investice nemusí úplně vyplatit.

Kvalitní realizační firma se mnohdy pozná podle referencí. Nechte si od vybraného realizační firmy zateplení ukázat nějaké své předchozí realizace, přitom se můžete i s majiteli domů pobavit o tom, zda komunikace a spolupráce probíhala bez problému a jak jsou spokojeni s kvalitou zateplení. Budete tak vědět, že realizace zateplení rodinného domu provede zkušená a férová firma.

Nechte si doporučit prověřenou firmu

Nejvhodnější je, když si realizační firmu necháte doporučit výrobcem zateplovacího systému, budete tak mít jistotu, že se jedná o prověřenou firmu, která je zároveň proškolená na zpracování kritických detailů specifických pro vybraný zateplovací systém. Odpadnou Vám tím rizika spojena s nedodržením technologického postupu či možnou záměnou za levnější nesystémové materiály.

V tomto směru Vám obchodně-technický zástupce společnosti Sto může doporučit kvalitní, našimi techniky proškolené realizační firmy, které mají bohaté zkušenosti se zateplením rodinných domů.

Nesprávné zapuštění hmoždinek přináší riziko vzniku teplotních mostů a usazování řas a plísní na fasádě. Síťovina není založena do armovací hmoty, a tím nemůže přebírat pnutí. Opadávající omítka.

Mám zájem o kalkulaci zateplení mého rodinného domu

KONTAKTUJTE MĚ
close slider