Mobilní fasádní studio společnosti Sto

Zateplení rodinného domu je investicí, která se nejenom finančně vyplatí, ale v závislosti na způsobu vytápění domu i výrazně zvýší komfort bydlení. Pokud jste se rozhodli zateplit svůj dům, je nejlepší zvolit komplexní systém, který zateplení vyřeší do posledního detailu. A vám tak odpadne spousta starostí.

Bezplatné poradenství a návštěva mobilního fasádního studia Sto
Stačí vyplnit formulář na webových stránkách www.zateplitdum.cz a společnost Sto s.r.o. za vámi vyšle jednoho ze svých obchodně-technických zástupců, který s vámi probere konkrétní možnosti vaší nemovitosti a doporučí vhodné řešení. Tuto atraktivní a zcela bezplatnou službu mohou využít všichni majitelé rodinných domů. Mobilní fasádní studio přijede přímo k vám, v čase, který vám bude vyhovovat. Nezáleží přitom, zda máte nezateplenou novostavbu nebo uvažujete o rekonstrukci již stojícího rodinného domu.

Komplexní systém zateplení
Společnost Sto je přímým a kompetentním partnerem, kdy mezi vámi jako investorem a společností v roli dodavatele není žádný mezistupeň. Sto je přitom světovým lídrem v oblasti kontaktních zateplovacích systémů. Součástí sortimentu jsou i předsazené odvětrávané systémy, fasádní i interiérové omítky a barvy, lepicí a stěrkové tmely, designové úpravy stěn a systémová řešení pro podlahy, balkóny a sanaci betonu.

Rodinný dům před zateplením

Rodinný dům po zateplení

Začínáte uvažovat a zajímá vás, jak to celé probíhá?
Je to jednoduché – technici Sto zdarma ověří stav vaší stávající fasády a sami připraví návrh zateplení včetně možnosti administrace dotačního programu Zelená úsporám. Jsou schopni také pomoci s výběrem optimálního řešení pro konkrétní stavbu a sladění požadavků do časového plánu. V dohodnutém termínu vám dovezou v autě na ukázku celou řadu možných fasádních povrchů a typů zateplení. Přímo na místě si můžete vybrat z bohaté palety odstínů barev a kamínkových omítek. Navíc vám mohou pomoci i s výběrem stavební firmy nebo požadavků na ni. Často také pomáhají vybrané stavební firmě s řešením detailů v průběhu samotné realizace zateplení.

Řešení pro rodinné i bytové domy
Nabídka kontaktních zateplovacích systémů je široká. Klasika mezi zateplovacími systémy je  StoTherm Classic. O kvalitách tohoto systému se jeho uživatelé přesvědčují již déle než 50 let. Dalším je minerální skladba omítek s deskami z tvrzeného pěnového polystyrénu StoTherm Vario. Tento systém je nejprodávanějším kontaktním zateplovacím systémem společnosti Sto. Systém StoTherm Mineral je difuzně otevřený nehořlavý kontaktní zateplovací systém, určený především pro budovy, kde jsou zvýšené požadavky na požární ochranu. Systém StoTherm Wood je určený především pro dřevostavby. Díky dřevovláknitým tepelně izolačním deskám představuje ekologický systém, který je v kombinaci s vrchní minerální omítkou biologicky odbouratelný.

Pro každý zateplovací systém vám Sto umožní vybrat si některou z početných variant kombinací dekorativních povrchových úprav. Řada investorů například často a velmi účelně využívá úpravu povrchů staveb ve vzhledu pohledového betonu. Oblíbené jsou cihly a cihelné pásky či fasády se vzhledem dřeva nebo s metalickým nátěrem. Při ztvárnění fasád se těší velké oblibě i fasádní prvky StoDeco. Poškozeným starým stavbám vracejí jejich původní vzhled, moderním stavbám propůjčují individuální rysy. Téměř nevyčerpatelný je výběr fasádních omítek v nejrůznějších zrnitostech a barvách.

V případě zájmu si přes naše stránky včas rezervujte techniky. Stavební sezóna se blíží a již nyní začínají být kalendáře stavebních firem značně obsazené.