Mobilní fasádní studio společnosti Sto
Potřebujete novou fasádu? Poradíme vám s výběrem realizační firmy

Výběr té správné stavební firmy, například pro realizaci fasády, vás ovlivní na desítky dalších let. Lidé se řídí různými kritérii; někdo vybírá podle ceny, někdo podle termínu dokončení a jiný zase podle dostupnosti firmy.

Číst více
Zateplení rodinného domu svěřte profesionálům

V projektu i při následné stavbě rodinného domu je dobré myslet na vhodně zvolené zateplení. V této fázi se vyplatí oslovit odborníky na zateplení a nenechat rozhodnutí na projektantovi se všeobecnými znalostmi.

Číst více
Zateplovací systémy a jejich dělení

Pokud mluvíme o zateplení domu jako celku, rozeznáváme dělení na vnější a vnitřní zateplení, přičemž u vnějšího lze zateplit objekt pomocí kontaktního zateplovacího systému ETICS a formou odvětrávané fasády.

Číst více
Systém StoTherm Classic nezná slovo reklamace

StoTherm Classic je více než 50 let praxí ověřený kontaktní zateplovací systém, který je kontinuálně v čase stále zdokonalován. Jeden z nejúspěšnějších kontaktních zateplovacích systémů nabízí i objektům v našich městech a obcích jistotu a dlouholetou životnost, kterou dokládá více než 120 mil. m2 referenčních ploch.

Číst více
Tmavé odstíny na fasádě a vše co o nich potřebujete vědět

Originální fasáda, odpovídají vkusu investora, je dnes už samozřejmostí. Někdo dosáhne jedinečnosti své stavby pomocí výrazných architektonických prvků, jiný preferuje méně často používané obkladové materiály nebo struktury povrchů.

Číst více
10 důvodů, proč zateplit rodinný dům

Říká se, že opakování je matka moudrosti. Proto určitě neuškodí připomenout si hlavní důvody, proč je zateplení Vašeho domu tak důležité. Tady je 10 nejvýznamnějších.

Číst více
Mobilní fasádní studio Sto je připraveno vyjet i k vám

Zateplení rodinného domu je investicí, která se nejenom finančně vyplatí, ale v závislosti na způsobu vytápění domu i výrazně zvýší komfort bydlení. Pokud jste se rozhodli zateplit svůj dům, je nejlepší zvolit komplexní systém, který zateplení vyřeší do posledního detailu. A vám tak odpadne spousta starostí.

Číst více