Mobilní fasádní studio společnosti Sto
zateplení fasády rodinného domu

Zateplení rodinného domu, je investicí, která se vám v budoucnu vyplatí. Vybrat správný certifikovaný zateplovací systém právě pro váš dům vám pomůžou obchodně – techničtí zástupci Sto.

Rádi vám také doporučíme zkušenou realizační firmu a dohlédneme, aby vše proběhlo k vaší naprosté spokojenosti. Neváhejte se na nás obrátit, tak jak to udělal například pan Petr.

Průběh zateplení rodinného domu se zástupci společnosti Sto

ikona postupu

Pan Petr se rozhodl pro zateplení fasády svého rodinného domu. Neví jaký zateplovací systém zvolit a komu svěřit realizaci zateplení. Zavolá obchodímu zástupci Sto, který za ním ve smluvenou dobu přijede s Mobilním fasádním studiem.

ikona postupu2

Zástupce Sto zjistí Petrovu představu o budoucím vzhledu fasády a požadavky, které by měla splňovat. Díky vybavení Mobilního fasádního studia představí Petrovi na místě různé varianty skladby zateplení. Názorně vysvětlí rozdílné typy omítek a poradí s výběrem barevného odstínu.

ikona postupu3

Na základě schůzky připraví zástupce Sto návrh konkrétního řešení zateplení fasády Petrova domu. Návrh vždy obsahuje veškeré materiály a množství. Petr tak má jistotu, že nedojde k záměně nebo navýšení při realizaci.

ikona postupu4

Zástupce Sto doporučí Petrovi prověřenou realizační firmu z regionu, která má zkušenosti se zateplení rodinných domů a jejíž zaměstnanci jsou proškoleni k aplikaci zateplení dle technologických postupů Sto. Petr tak má jistotu, že realizaci zateplení svěřil odborníkům.

ikona postupu5

Na stavbu dodáváme vždy kompletní zateplovací systém včetně všech komponentů. Díky položkové kalkulaci má Petr během celé realizaci jistotu, že firma používá systémové materiály. V průběhu realizace je zástupce Sto k dispozici pro konzultace při zpracování důležitých detailů.

ikona postupu6

Petrovi se vyplatilo kontaktovat společnost Sto.
Poskytnutí profesionálního a komplexního poradenství v kombinaci s certifikovanými zateplovacími systémy Sto mu dávají jistotu, že se rozhodl správně.

KONTAKTUJTE MĚ
close slider