Ako vybrať fasádu

Výběr fasády pro rodinný dům

Díky naší nabídce izolačních systémů a povrchových úprav si můžete snadno vybrat fasádu pro svůj vysněný dům. Jediným omezením je vaše představivost.

Fieldset
Efektivní zateplení pro každý dům

Výběr vhodného zateplovacího systému pro rodinný dům závisí na technických požadavcích stavby, přáních majitele a podmínkách okolního prostředí. V závislosti na preferencích majitele domu nebo technických požadavcích stavby se můžete rozhodnout pro vysoce odolný izolační systém, který odolá i extrémním povětrnostním podmínkám – například zateplení minerální vlnou nebo polystyrenovou izolací se širokou škálou povrchových úprav, které byly optimalizovány pro potřeby každého rodinného domu.

Zateplovací systémy

Fieldset
Fasádní povrchy pro rodinné domy

Zateplení rodinného domu není jen o úspoře nákladů nebo snížení emisí CO2 vznikajících při výrobě energie potřebné k vytápění domu, ale také o designu. Každý má představu o tom, jak by měl jeho vysněný dům vypadat. Díky naší široké nabídce povrchových úprav záleží jen na vás, zda bude mít vaše nová fasáda cihlový obklad, imitaci surového betonu, vzhled pravého dřeva, nebo funkční samočisticí schopnosti. Všechny povrchové úpravy jsme testovali na milionech metrů čtverečních fasádních ploch u nás i ve světě.

Povrchové úpravy fasád

Kontaktujte nás

Pokud se chcete dozvědět více o možnostech zateplení vašeho rodinného domu, vyplňte prosím náš registrační formulář spolu s kontaktními údaji a lokalitou, kde se rodinný dům nachází, a my vám připravíme návrh zateplení domu spolu s cenovou kalkulací.