Poradenství a služby

Poradenství a služby

Díky našemu bezplatnému balíčku bonusových služeb ušetříte při zateplování svého rodinného domu spoustu drahocenného času a peněz a zároveň získáte jistotu, že fasádní systém bude správně fungovat po celá desetiletí.

Fieldset
Kompletní návrh zateplení rodinného domu s vyměřením fasády

Díky mobilnímu fasádnímu studiu už nemusíte běhat po stavebninách a jiných dodavatelích. Naši odborníci se o vše postarají přímo u vás doma. Provedeme podrobnou prohlídku domu a společně určíme ideální řešení budoucí fasády. Návrh vytvoříme na základě technických potřeb budovy a také podle vašich představ o designu a funkčních a finančních požadavcích. Poté provedeme podrobné měření plochy fasády domu a zpracujeme kompletní cenovou kalkulaci včetně vybraných materiálů a práce doporučené a proškolené realizační firmy.

Fieldset
Technické poradenství během realizace

Abyste si byli jistí správnou instalací našich fasádních systémů, máme pro vás během výstavby připravenou technickou poradenskou službu. Na vaši žádost vám přijedeme pomoci ověřit správnost jednotlivých pracovních kroků a v případě potřeby vyřešit případné problematické situace. Pro každou operaci, například lepení izolace, její kotvení, provádění výztužné vrstvy a povrchovou úpravu, provádíme kontrolu pouze jednou.

Fieldset
Bezplatná doprava materiálu přímo na stavbu

Samozřejmostí je pro nás také přeprava materiálů z našich distribučních center k vám. Pro vás a vámi vybranou realizační firmu to znamená, že se nemusíte vůbec zabývat dopravou materiálu ze stavebnin na stavbu. Ušetříte tak nejen náklady na dopravu, ale také spoustu zbytečných starostí. Materiál vám doručíme zdarma kamkoliv po celé zemi v závozové dny, a to dokonce bez omezení minimálního množství – takže pokud zjistíte, že byste rádi si objednali další kbelík interiérové barvy, doručíme vám ho zcela zdarma.

Fieldset
Pomoc se získáním státní dotace

Vyznat se v přípravě projektu, podání žádosti a dalších náležitostech, potřebných k získání státní dotace na zateplení rodinného domu, může být pro člověka, který to nikdy předtím nedělal, frustrující. Abychom vám usnadnili získání státní dotace, spojili jsme se s těmi nejlepšími odborníky v oboru, kteří vám pomohou s vypracováním projektové dokumentace a s podáním žádosti tak, aby pro vás celý proces byl co nejintuitivnější. Hned zpočátku uvidíte, jestli se vám o státní podporu vůbec vyplatí žádat a jak velký finanční příspěvek můžete získat.

Fieldset
Vizualizace fasády rodinného domu

Po podpisu objednávky od nás získáte možnost využít službu zpracování vizualizace budoucí podoby fasády rodinného domu na základě fotografie aktuálního stavu. Je to ideální pomocník pro ty, kteří se rozhodli pro rekonstrukci rodinného domu bez vypracování návrhu řešení architektem.

Stačí vybrat fotografii, ze které chcete vytvořit vizualizaci ke zpracování, a sdělit nám svou představu o budoucí podobě fasády a náš tým zkušených designérů se o vše postará.

Výsledkem bude profesionálně zpracovaná fotorealistická vizualizace, a to dokonce v interaktivní formě. Můžete si tak dodatečně zkoušet různé barevné nebo materiálové složení fasády, dokud nedosáhnete výsledku, který se vám opravdu líbí.

Fieldset
Vzorky fasádních povrchů

Novou fasádu si můžete osahat ještě dříve, než bude nainstalovaná na domě. Všem zákazníkům totiž zpracujeme tři přenosné vzorky fasádních povrchů. Už předem tak uvidíte a ucítíte struktury a materiály, které budou nainstalované na fasádě domu.

Kontaktujte nás

Pokud se chcete dozvědět více o možnostech zateplení vašeho rodinného domu, vyplňte prosím náš registrační formulář spolu s kontaktními údaji a lokalitou, kde se rodinný dům nachází, a my vám připravíme návrh zateplení domu spolu s cenovou kalkulací.