Jak probíhá zateplení rodinného domu?

Jak probíhá zateplení rodinného domu?

Zjistěte, jak probíhá zateplení rodinného domu s mobilním fasádním studiem společnosti Sto – světového lídra ve fasádách.

Fieldset
Mobilní fasádní studio přijede přímo k vám

Vyplňte náš registrační formulář a jeden z našich odborníků na zateplování domů vás bude kontaktovat. Domluví si s vámi schůzku přímo u vás v čase, který vám vyhovuje. V dohodnutém termínu pak se svým mobilním fasádním studiem přijede buď přímo k vám domů, nebo na stavbu.

Fieldset
Definujeme vaše představy o nové fasádě

Probereme s vámi vaše představy o budoucí podobě nové fasády a o tom, co vše od ní očekáváte. V mobilním fasádním studiu si také budete moci prohlédnout a „osahat“ různé varianty skladeb zateplovacích systémů a povrchových úprav. Po shrnutí vašich požadavků na funkčnost a design fasády s vámi náš odborník provede prohlídku a analýzu současného stavu.

Fieldset
Vypracování návrhu řešení s cenovou nabídkou

Na základě společné schůzky pro vás náš odborník připraví návrh konkrétního řešení rodinného domu s cenovou nabídkou, která zahrnuje veškerý potřebný materiál.

Fieldset
Vybereme realizační firmy

Doporučíme vám prověřenou a vyškolenou realizační firmu, která má zkušenosti se zateplováním rodinných domů s materiály Sto. Zaměstnanci všech našich spolupracujících realizačních firem jsou důkladně proškoleni pro aplikaci izolací podle aktuálně platných technologických postupů. Můžete si tak být jisti, že jste zateplení svého domu svěřili do rukou odborníků.

Fieldset
Žádost o dotaci na zateplení

Pokud máte zájem, pomůžeme vám ve spolupráci s nejlepšími odborníky vypracovat projektovou dokumentaci a další náležitosti potřebné pro podání žádosti o státní dotaci na zateplení rodinného domu.

Fieldset
Bezplatná doprava materiálů

Po odsouhlasení cenové nabídky a objednání materiálu vám během našich rozvozových dnů zdarma dodáme na stavbu jednotlivé komponenty zateplovacích systémů.

Fieldset
Vizualizace budoucího vzhledu fasády

Před realizací povrchových úprav fasády pro vás v případě potřeby připravíme grafický návrh budoucího vzhledu fasády, který od nás obdržíte v zajímavé interaktivní formě.

Fieldset
Technické poradenství během realizace

Na vaši žádost vám přijedeme pomoci ověřit správnost jednotlivých pracovních kroků a v případě potřeby vyřešit případné problematické situace.

Kontaktujte nás

Pokud se chcete dozvědět více o možnostech zateplení vašeho rodinného domu, vyplňte prosím náš registrační formulář spolu s kontaktními údaji a lokalitou, kde se rodinný dům nachází, a my vám připravíme návrh zateplení domu spolu s cenovou kalkulací.