Zateplení domu na míru

Zateplení domu na míru

Přemýšlíte o zateplení svého rodinného domu? Hledáte spolehlivého dodavatele nebo chcete vědět, kolik může stát zateplení domu nebo nová fasáda? Naši odborníci vám rádi pomohou zodpovědět všechny vaše otázky a navrhnou řešení zateplení vašeho rodinného domu spolu s cenovou kalkulací.

Fieldset

Vyplňte náš registrační formulář a jeden z našich odborných poradců vás bude kontaktovat a domluví si s vámi schůzku u vás doma nebo na stavbě. 

V dohodnutém termínu přijede náš odborník s mobilním fasádním studiem na určené místo, provede podrobnou prohlídku budovy a předloží vám možnosti řešení zateplení domu na základě vašich preferencí a technických možností domu. 

Následně provedeme podrobné zaměření plochy fasády domu a zdarma vám poskytneme kompletní cenovou kalkulaci včetně vybraných materiálů a práce prověřené a vyškolené realizační firmy.

Chci poradit se zateplením

Fieldset
Co získáte, když zateplíte svůj dům materiály Sto
  • Komplexní návrh řešení izolace domu spolu s cenovou kalkulací
  • Realizaci zateplení fasády některou z našich prověřených a vyškolených realizačních firem 
  • Certifikovaný a ověřený zateplovací systém se zárukou
  • Díky bezplatným vzorkům materiálů nebo vizualizaci budoucího vzhledu uvidíte předem, jak bude vypadat fasáda vašeho domu
  • Při navrhování fasády se nemusíte omezovat, protože máme nejširší nabídku fasádních povrchových úprav na trhu
  • Výpočet vhodné tloušťky izolačního materiálu pomocí specializovaného softwaru. 
  • Bezplatnou dodávku izolačního systému přímo na stavbu
  • Technické poradenství po celou dobu zateplování domu

Chci poradit se zateplením

Fieldset
Zateplení domu od světového lídra v oblasti fasád

Zateplení domu je investice na celý život a zajistí výraznou úsporu nákladů na vytápění, výrazné snížení produkce CO2, který vzniká při výrobě tepelné energie, a také krásný vzhled fasády domu.  

Jsme světovou jedničkou ve výrobě a prodeji zateplovacích systémů a díky naší široké nabídce osvědčených fasádních materiálů si můžete být jisti, že váš dům bude vypadat přesně podle vašich představ a že vám nová fasáda bude bezchybně sloužit po celá desetiletí, protože zateplení vašeho domu provedou odborně naši prověření a důkladně vyškolení aplikační partneři. S izolací domu Sto navíc získáte jedinečný balíček služeb, který zajistí, že vše bude skutečně správně navrženo a realizováno. 

Chci poradit se zateplením

Kontaktujte nás

Pokud se chcete dozvědět více o možnostech zateplení vašeho rodinného domu, vyplňte prosím náš registrační formulář spolu s kontaktními údaji a lokalitou, kde se rodinný dům nachází, a my vám připravíme návrh zateplení domu spolu s cenovou kalkulací.