Zateplení domu na míru

Zateplení rodinného domu

Přemýšlíte o zateplení svého rodinného domu? Hledáte spolehlivého dodavatele nebo chcete vědět, kolik může stát zateplení domu nebo nová fasáda? Naši odborníci vám rádi pomohou zodpovědět všechny vaše otázky a navrhnou řešení zateplení vašeho rodinného domu spolu s cenovou kalkulací.

1. krok

Vyplňte náš registrační formulář a jeden z našich odborných poradců vás bude kontaktovat a domluví si s vámi schůzku u vás doma nebo na stavbě.

2. krok

V dohodnutém termínu přijede náš odborník s mobilním fasádním studiem na určené místo, provede podrobnou prohlídku budovy a předloží vám možnosti řešení zateplení domu na základě vašich preferencí a technických možností domu.

3. krok

Následně provedeme podrobné zaměření plochy fasády domu a zdarma vám poskytneme kompletní cenovou kalkulaci včetně vybraných materiálů a práce prověřené a vyškolené realizační firmy.

Chci ponuku na zateplení domu

Fieldset
Fieldset
Co získáte, když zateplíte svůj dům materiály Sto
  • Bezplatný návrh zateplení s vyměřením plochy fasády
  • Poradenství a servis během realizace
  • Pomoc s žádostí o dotaci
  • Na vzorcích si můžete předem prohlédnout, jak bude vaše fasáda vypadat.
  • Certifikovaný zateplovací systém přímo od výrobce
  • Realizace fasády prověřenou a vyškolenou realizační firmou.
  • Moderní a ekologicky šetrný vzhled domu
  • Bezplatná doprava materiálu přímo na stavbu
  • Úspora energie a financí

Chci poradit se zateplením

Fieldset
Zateplení domu od světového lídra v oblasti fasád

Zateplení domu je investice na celý život a zajistí výraznou úsporu nákladů na vytápění, výrazné snížení produkce CO2, který vzniká při výrobě tepelné energie, a také krásný vzhled fasády domu.  

Jsme světovou jedničkou ve výrobě a prodeji zateplovacích systémů a díky naší široké nabídce osvědčených fasádních materiálů si můžete být jisti, že váš dům bude vypadat přesně podle vašich představ a že vám nová fasáda bude bezchybně sloužit po celá desetiletí, protože zateplení vašeho domu provedou odborně naši prověření a důkladně vyškolení aplikační partneři. S izolací domu Sto navíc získáte jedinečný balíček služeb, který zajistí, že vše bude skutečně správně navrženo a realizováno. 

Chci zateplit dům

Kontaktujte nás

Pokud se chcete dozvědět více o možnostech zateplení vašeho rodinného domu, vyplňte prosím náš registrační formulář spolu s kontaktními údaji a lokalitou, kde se rodinný dům nachází, a my vám připravíme návrh zateplení domu spolu s cenovou kalkulací.