Povrchové úpravy fasád

Povrchové úpravy fasád

Fasáda rodinného domu může vyjadřovat vkus a individualitu jeho majitele, a proto jsme speciálně pro rodinné domy připravili řadu fasádních povrchů, jejichž kombinací získáte dům snů. Nabízíme klasické nebo kreativní fasádní omítky, omítky se samočisticí schopností inspirované přírodou, obklady se vzhledem cihel nebo pravého dřeva.

Fieldset
Kreativní fasádní omítky StoSignature

S kreativními omítkami StoSignature dostávají tradiční omítky zcela nový význam. Napodobit vzhled odhaleného betonu nebo zrezivělého plechu na fasádě není s omítkami StoSignature žádný problém. Díky důmyslnému systému kombinujícímu různé materiály a techniky nanášení můžete mít na fasádě svého domu téměř jakýkoli povrch. Záleží jen na vás, zda dáte přednost elegantní drážkované fasádě, zcela hladkému povrchu nebo se rozhodnete pro něco více industriálního – jediným omezením je vaše představivost.

Fieldset
Fasády se vzhledem pravého dřeva

Kdo by nechtěl mít na fasádě dřevěné prvky? Obložení fasády pravým dřevem je však nejen nákladné a náročné, ale vyžaduje také značné prostředky a čas na pravidelnou údržbu. Naštěstí je nyní k dispozici cenově výhodnější alternativa v podobě produktu StoCleyer W. StoCleyer W jsou speciální obkladové prvky určené k vytvoření autentického dřevěného vzhledu na fasádě domů. Jejich instalace je velmi snadná a nevyžadují téměř žádnou další údržbu, navíc je můžete mít v široké škále barevných vzorů.

Fieldset
Cihlové obklady optimalizované pro izolaci domu

Použití obkladů se vzhledem cihel není jen otázkou designu. Cihlový obklad může nejen dobře vypadat, ale také chránit fasádu před mechanickým poškozením. A to je jeden z důvodů, proč se cihlové obklady používají na soklech domů nebo kolem vchodů do budov. Proto jsme vyvinuli extrémně lehký obkladový pás se vzhledem skutečné cihly StoCleyer B. Na rozdíl od běžného cihlového obkladu je StoCleyer B vyroben z organické pryskyřice (stejně jako fasádní omítky), což zajišťuje nízkou hmotnost a vhodné fyzikální vlastnosti – zateplovací systém tak izoluje bez tepelných mostů a fasáda krásně „dýchá“. Vybírat můžete z desítek vzorů a barev a je jen na vás, pro jakou kombinaci se rozhodnete.

Fieldset
Samočisticí fasády inspirované přírodou

S omítkami StoLotusan, vyvinutými na přírodním principu lotosového květu, bude fasáda vašeho domu vždy krásně čistá a suchá, aniž by bylo znečištěno životní prostředí chemickými biocidy. Při jejich vývoji jsme se inspirovali rostlinou lotos, která se díky své vodoodpudivé struktuře listů dokáže při dešti zbavit všech nečistot usazených na povrchu listů. Struktura lotosového listu zajišťuje, že jeho povrch je vždy krásně suchý a čistý. Fasády ošetřené technologií StoLutusan „smývají“ veškeré nečistoty ze svého povrchu deštěm, a zůstávají tak mnohem déle chráněny před napadením mikroorganismy, přičemž si zachovávají svůj krásný nový vzhled. Jedná se o jedinečné mechanické řešení inspirované přírodou, takže není třeba používat žádné chemické látky.

Kontaktujte nás

Pokud se chcete dozvědět více o možnostech zateplení vašeho rodinného domu, vyplňte prosím náš registrační formulář spolu s kontaktními údaji a lokalitou, kde se rodinný dům nachází, a my vám připravíme návrh zateplení domu spolu s cenovou kalkulací.