Zateplovací systémy

Zateplovací systémy

Pro zateplení rodinných domů doporučujeme zvolit jeden z našich tří nejprodávanějších izolačních systémů: vysoce odolný StoTherm Classic©, izolaci z minerální vlny StoTherm Mineral nebo StoTherm Vario s polystyrenovou izolací a širokou škálou povrchových úprav.

Fieldset
Vysoce odolný zateplovací systém

StoTherm Classic je vlajkovou lodí mezi zateplovacími systémy. Jedná se o vysoce odolné řešení pro místa s rizikem nárazu, úderu nebo kopanců. Extrémní odolnost proti mechanickému poškození ochrání vaši fasádu před krupobitím, bouřkou nebo popraskáním. V kombinaci s ekonomicky efektivním izolantem tvoří ideální ochranný štít domu proti extrémním povětrnostním podmínkám. Jeho základními složkami jsou organické komponenty bez cementu. Při instalaci není nutné používat distanční podložku, což ušetří jeden krok aplikace. Jedná se o jeden z nejoblíbenějších fasádních systémů na světě, který byl dosud použit na více než 100 milionech metrů čtverečních fasádních povrchů.

Fieldset
Zateplení s neomezenými možnostmi designu

StoTherm Vario je jasnou volbou pro každého majitele domu, který chce zateplit polystyrenovou izolací a nechce omezovat konečné možnosti provedení fasády. Kromě cenově výhodného izolačního materiálu je hlavním argumentem pro použití StoTherm Vario možnost použít pro povrchovou úpravu domu všechny fasádní materiály z řady Sto, a to i ve vzájemné kombinaci. Na sokl nebo kolem vstupních dveří můžete použít cihlové obkladové pásky nebo imitaci dřevěných povrchů, zatímco na zbytek domu lze použít omítku StoLotusan. Nemusíte se obávat žádných kombinací a vždy získáte záruku vysoké izolační schopnosti, dlouhé životnosti a dechberoucího vzhledu fasády.

Fieldset
Zateplení z minerální vlny

Pokud se rozhodnete pro minerální vlnu jako izolační materiál, pak je StoTherm Mineral optimální volbou. Vynikající tepelněizolační vlastnosti minerální vlny jsou ještě umocněny její schopností izolovat hluk přicházející z okolního prostředí, vlna také splňuje nejpřísnější požadavky na požární ochranu domu. Kromě vysoce kvalitních omítek odolných proti řasám a plísním si můžete jako finální povrchovou úpravu vybrat jakýkoli fasádní materiál z naší nabídky.

Kontaktujte nás

Pokud se chcete dozvědět více o možnostech zateplení vašeho rodinného domu, vyplňte prosím náš registrační formulář spolu s kontaktními údaji a lokalitou, kde se rodinný dům nachází, a my vám připravíme návrh zateplení domu spolu s cenovou kalkulací.